A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Albánie - Diskuze

Původní dotaz

Kdo, kdy, kam

23.06.2013 21:52:33 | Blanka pb
Blanka pb
Určitě nejsem první kdo chce strávit, nebo strávil, dovolenou v této zajímavé zemi tak se podělme o zážitky.My odjíždíme 2. srpna směr Durres.Blanka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ingotek 28.05.2014 12:52
Re: letecky do Albánie  

A ještě ty hotely v Dures jsou všechny dost daleko od centra. N o a v Sarande je vše do 1km

ingotek 28.05.2014 12:51
Re: letecky do Albánie  

Ahoj
já jsem v Albanii nebyl,ale už dlouho se o tuto zemi zajímám. Taky jsem na ten Shenjin koukal, ale nelibi se mi to, že se leti do Podgorice a pak to je přes 3 hodiny autokarem. My bydlíme blízko Polska a letíme z polskou cestovkou u nás zakoupenou. Letíme z Katowic na Korfu a pak je to jenom 30 minut lodi do Sarandy. Všude píšou, že Sarande je nejhezčí destinace v Albánii. A jsou tam blízko i super výlety. My jsme ze Sleszka a polsky rozumíme a máme to docela blízko i do Katowic. Loni jsme už taky byli z Katowic a vše klaplo

zorka.pce 27.05.2014 22:47
letecky do Albánie  

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli už někdo byl na dovolené v Albánii,letecky?Vybírám dovolenou pro letošní léto a moc se mi Albánie zamlouvá,podle fotek.Jen mám obavy,jak to bude,když poletíme(z Pardubic) do Podgorici a jak se potom pojede do Shengjin-hotel Rafaelo,nebo Durrës.hotel California?
Nebyl tam už někdo a jaký hotel byste doporučili?Chceme raději rušnější místo,obchody,kavárny,bary atd....
Budu moc vděčná za každou radu a tip <3

ingotek 18.04.2014 14:25
Re:  

díky za info. My v červenci letíme do Sarande, tak se těším

kersti
18.04.2014 13:10 85.71.106.***
Re:  

Ahoj, Albanii můžu jen doporučit, jezdím tam minimálně 4x do roka a super, je to země do které se často lidé bojí, ale nevím proč. Jezdim tam sama za přítelem a opravdu lidi jsou hodní, ochotní, samozřejmě, že tam je spousta nebezpečí, ale kde ne??? A pokud chcete vyrazit, tak opravdu doporučuji spíše města (ve vesnicích jsou stále zaostalejší). Durres a Tirana jsou na zábavu a večerní život ideální, je tam mnoho baru a diskoték. Další výhoda je, že to tam není tak drahé. Moře je krásné na jihu albanie - nádherné je na Sarandě z které vidíte na Korfu, dále pláž Vlore je krásná, ale upozornuji, že pak blíž k Durres, Tiraně a pak na sever se kvalita moře zhoršuje, ale stále je krásné. Já tam nyní ted budu od května až do září a už se nemůžu dočkat. 8-) Takže opravdu doporučuji a nebojte se 8-)

• zorka.pce
  • Anonym (1)
fero10 15.04.2014 13:25
Re: Kdo, kdy, kam  

zdravím, je tu niekto, kto má skúsenosti s hotelom Rafaelo v Shengjin? a hlavne s mestečkom ako takým..? Ďakujem za každý takýto podnet ;)

Zdenek z D. 07.02.2014 08:43
Re:  

Durres je velké město, takže jestli máš rád živo, tak si užiješ. Já tohle zrovna nevyhledávám, máme radši klídek.

• Anonym (8)
romas
04.02.2014 08:55 178.253.148.***
Re:  

pre zdenek. Idem do Durresu koncom augusta. Chcem sa spytat na nocny zivot v tomto meste??

• Anonym (3)
Jiří Kuchta 28.01.2014 18:15
Re:  

Roman: (a ostatní) - naše zkušenost s "kradením auta" z června 2013:
Dělali jsme průjezd všemi exYU státy, Albánií a kouskem Řecka. Vše naprosto bez problémů (až na drobné extempore na Kosovsko-Srbské hranici, ale to sem nepatří).
Čtrnáct dní poté dělal kamoš s tím samým autem (Audi) okruh přes Bulharsko a kousek Turecka a Rumunska. V Sofii o auto málem přišel - jen díky sledovacímu zařízení se mu podařilo zmobilizovat policejní komando které dovedl na místo kde byl vůz ukrytý.

• Anonym (4)
olinkos
25.01.2014 09:22 159.253.111.***
Re:  

Zdenek z D.
ďakujem, videla som fotoalbum, je skutočne nádherný...:)

• Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu