A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Albánie - Diskuze

Původní dotaz

Bezpečnost v Albánii (Tirana) pro ženu

27.10.2013 18:15:31 | NikolN
NikolN
Mám možnost odjet do Albánie (hlavní město Tirana) na několika měsíční stáž a zvažuji bezpečností rizika. Zajímají mě Vaše zkušenosti s touto zemí. Děkuji za všechny odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
NikolN 20.03.2017 23:50
Re: Dotaz na dovolenou v Albánii  

Souhlasím, že Duress se vyhnout pokud možno. Hnusnější místo pro pobyt u moře jsem asi neviděla. Byla jsem tam je na výlet v zimě když jsem se nudila v Tiraně, jinak bych byla z moře moc zklamaná. Nejlepší moře je na jihu.. Sarande, Vlore

Neregistrovaný uživatel
24.02.2017 16:46 77.95.47.***

Jak tam chcete jet? Durresu bych se vyhnul obloukem (rovina a špinavé moře), to chce na jih od Vlore k řeckým hranicím (Sarande, Xamil, Himare apod.) tam je čisté moře a příroda jak v Chorvatsku (hory)

• NikolN
hana8 19.02.2017 20:00

Dobry den , chci se zeptat , jaka byla dovolena , my letos uvažujeme take o dovolene v albanii , oblast Dúrres , jake bylo moře? chceme letet koncem června .
diky hanka :-)

Neregistrovaný uživatel
31.08.2016 17:10 85.70.81.***
Re: Bezpečnost v Albánii (Tirana) pro ženu  

Doporučuji drac letecky přes belehrad za pár korun taxíkem z letiště 20 euro dávat pozor při placení nevracejí může se i smlouvat jinak super dovolená za pár korun s cestovkou to stojí jednou tolik tak ze vřele doporučuji albanie jedna velká party za pár korun je lepší být nality každý den a nevidět tu špínu a bordel kolem O:-)

Neregistrovaný uživatel
31.08.2016 17:05 85.70.81.***

Hlavně dávat pozor na placení v obchode nevrací peníze a okrádají tak ze byt ve střehu jinak v poho

• NikolN
Neregistrovaný uživatel
24.07.2016 11:55 188.134.178.***
Rady na dovolenou v Albánii  

Dobrý den :)

Letos se poprvé s přítelem chystáme na dovolenou v Albánii a bude to pro nás oba první letecká dovolená. Poraďte, prosím, na co si máme dávat pozor. Neznáme ani tamější zvyklosti, lidi, zákony, nic :-)) :-))

Neregistrovaný uživatel
15.02.2016 10:07 77.95.47.***

My letos chceme zkusit poprvé Albánii, přečetl jsem toho tady plno, tak mám představu. Chystáte se tam taky někdo? A popřípadě v jakém termínu?

NikolN 24.01.2016 20:43

Po svojí zkušenosti s tím, jací jsou tam podvodníčci (přesto stále trvám na to, že je v Albánii celkem bezpečno :) ), kteří v cizincích vidí zlatou husu a vymýšlí všemožné triky jak jim pustit žilou, bych vám doporučila si úbytko předem zajistit přes booking.com nebo podobný server. Taky se tam chystám znova a rozhodně to udělám. Tam je cena daná a oni už toho moc nemůžou zkoušet. Doporučovali mi to i přímo kolegové Albánci, kteří byli trochu na jiné úrovni. Pokud nechcete rezervační server tak aspoň malá rada....berte jen takové ubytování, kde je zahrnutá spotřebovaná energie v ceně. Mají různé falešné plynoměry nebo takové, které měří spotřebu celého penzionu, ale řeknou, že je jen vaše. :-X Vlastní zkušenost. Snad jsem vás neodradila :) Je to úžasná země a stojí za návštěvu. (((clap)))

• Jiří Kuchta
Neregistrovaný uživatel
24.01.2016 19:21 88.102.150.***
Dotaz na dovolenou v Albánii  

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jak je to s ubytováním v Albánii. Chtěli bychom v červenci vyrazit a nevíme jestli jet jen tak nebo zajistit ubytování předem.
Děkuji za odpověď Monika

Neregistrovaný uživatel
06.01.2016 10:30 212.109.178.***
Re: Bezpečnost v Albánii (Tirana) pro ženu  

Neznám bezpečnější zemi a naprosto upřímného a láska ve lidi, bezpečno je v čelezemi mimo hor bez pprůvodce k vůlizveri.jezdim tam vvíce jak 10 let, a nikdy se mi od přátelnechce zz pět. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu