A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Albánie - Diskuze

Původní dotaz

Albánie autem ( Albánsko autom )

12.09.2013 13:24:14 | toja56
toja56
Márne som tu hľadal nejaké diskusné vlákno o cestách do Albánska.
A keďže tu nieje, tak zakladám toto vlákno a dávam k dobru svoje skúsenosti z cesty po Albánsku ktorú som absolvoval v rámci okružnej cesty po Balkáne.
Napísal som taký trochu rozsiahlejší príspevok aj s viacerými linkami a tiež aj s tracklogom na jeden sever.
A keďže tu je to len formou diskusie, tak sem dávam naň link.
Treba si postupne prečítať všetkých 5 pokračovaní, lebo na konci každého nieje odkaz na ďaľšie pokračovania:
http://recko-autem.cz/index.php?str=170&id_dov=16
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jirka
06.06.2015 17:01 213.19.112.***
Albánie  

Chystáme se letošní dovolenou strávit v Albánii.Nevím však kde ajistit ubytování nejlépe v blízkosti pláže v klidnějším městě.Děkuji za každou radu,ktero napíšete.
J.

dvahrnce 26.05.2015 21:21
Re: Albánie autem ( Albánsko autom )  

Potvrzeno i z oficiálního zdroje, Theti dostupno i bez off roadu: http://thethi-guide.com/theth-is-now-accessible-by-normal-car/

Jen nevím jestli je to úplně dobře :-(

Jiří
18.05.2015 10:38 213.226.240.***
Re: srpen 2015 Theth  

Dobrý den, pane Zdenku, v září máme naplánovanou cestu na Sithonii a pak dál do BG, mohu Vás poprosit o rady na cestu a tipy na místa v Řecku, kam se podívat? Jak moc vozit s sebou potraviny? Jezdíme BG a Řecko je pro nás premiéra. Děkuji. Jiří
jiri.x.novotny@post.cz

Zdenek z D. 17.05.2015 18:28

Ahoj,
jezdili jsme ford focus 18 tdci, ale teď nám na emisích rozbili motor, tak jsme zakoupili Roomstra 12 tsi, takže ho postupně zajíždíme. Nevim v jakém stavu je silnice na Theth, ale vzhledem k tomu, že tam loni vyjeli i s fábkou, tak se tam dojet dá. Když si vzpomenu kudy jsme všude loni projeli, tak ještě kroutím hlavou. Zapomněl jsem ještě napsat, že ze Sithonie pokračujeme dále do BG. V 2013 jsme na Lefkádě byli, bylo to pěkné, ale Sithonie je lepší (je to samozřejmě věc názoru). :-)

dvahrnce 17.05.2015 12:22

Zdenku, čím se tam chystáte?
Já mám Subaru Legacy, ale obávám se že tam s tím nedojedu :-(
Můžeš mi pak dát pls info na dvahrnce@centrum.cz v jakém stavu je cesta do Theti?
Díky moc :-)

Chalkidiki závidím, tak daleko asi nedojedem, uvidíme podle času a financí, mě láká Lefkada, ale fakt nevím..

Zdenek z D. 12.05.2015 08:04

My tam také letos jedeme, ale budeme tam někdy kolem 25.7.2015, taky doufáme, že tam vyjedeme a nějaké ty výlety v okolí. Dále budeme pokračovat na Berat a thermální prameny poblíž Permetu a pak dále na Chalkidiki. :-)

dvahrnce 09.05.2015 18:36
srpen 2015 Theth  

Ahoj,
chystáme se s polovičkou do Thethi (pokud tam dojedem osobákem - v roce 2009 jsem tam byl na silniční motorce a šlo to, tak doufám že to půjde letos i autem) a z tama bychom rádi podnikli pěší výlet na Jezerce.
Do Theti plánujeme dojet cca 4.8. 2015 a pobýt tam cca 2 dny, pak se chceme přesunout do Valbony.
Nebude tam ve stejný termín někdo s podobnými plány?
Peťan a Monika :)

Zdenek z D. 11.02.2015 08:40
Re: Albánie autem  

Díky

• Anonym (1)
-dana- 10.02.2015 18:45
Re: Albánie autem  

Do Theth sa dostanes normalnym autom, dalej nie (oktober 2014).

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu