A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Albánie - Diskuze

Původní dotaz

Albánie autem ( Albánsko autom )

12.09.2013 12:24:14 | toja56
toja56
Márne som tu hľadal nejaké diskusné vlákno o cestách do Albánska.
A keďže tu nieje, tak zakladám toto vlákno a dávam k dobru svoje skúsenosti z cesty po Albánsku ktorú som absolvoval v rámci okružnej cesty po Balkáne.
Napísal som taký trochu rozsiahlejší príspevok aj s viacerými linkami a tiež aj s tracklogom na jeden sever.
A keďže tu je to len formou diskusie, tak sem dávam naň link.
Treba si postupne prečítať všetkých 5 pokračovaní, lebo na konci každého nieje odkaz na ďaľšie pokračovania:
http://recko-autem.cz/index.php?str=170&id_dov=16
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.07.2016 22:32:46 178.255.168.***
Re: Albánie autem ( Albánsko autom )  

Ahoj Aleno, chceme jet za dva týdny do Albánie obytným karavanem 4 osoby a 3 malý psy. Chtěli by jsme tam dojet co nejjednodušeji bez komplikací na hranicích a podobně. Mohla bys nám poradit? Také potřebujeme vědět jestli je možné ubytovat se v kempech se psy a případně jestli je možné někde kempovat i mimo kempy. děkuji za info Zbyněk

Neregistrovaný uživatel
05.07.2016 22:54:30 178.255.168.***

V každém případě je dobré mít zásobu léků, zvláště pro děti, ale i ostatní.
Nevím, že by si někdo stěžoval na průjem, ale vodu na pití i na čištění zubů
jsme si kupovali balenou, nic s tím nezkazíte.
jarka

Neregistrovaný uživatel
04.07.2016 20:33:53 37.48.17.***

Dobry den, jedeme za par dnu do durres a chtela bych se zeptat, zda se v albanii trpi na prujmy, jako napr. v Egypte ci Tunisu? :-) jedeme s 2 malyma detma 1rok a 3 roky, tak abych se pripadne vybavila :-) dekuji

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.07.2016 21:25:47 178.255.168.***
autem do albánie  

Vloni jsme byli autem v Albánii- Duresu.Mněli jsme docela obavy,kdyz jsme přejeli hranice ve Skadaru, svíral se mi žaludek z toho, že jedeme do neznáma. Jeli jsme
přes Vídeň, Madarsko, Sarajevo do Černé Hory- Podgorice a Skadar do Duresu.Nikde
jsme nečekali, jelo se dobře a obavy brzy opadly./jeli jsme jenom jedna posádka-JÁ
a manžel./Nocovali jsme za Sarajevem v malém penzionku a ráno vyrazili dál.
Moře bylo čisté, pláž také, nebylo tam tolik lidí jako na jiných plážích třeba v Chorvatsku.Byli jsme ubytovaní v hotelu u moře, s polopenzí a bylo to fajn.
Rozhodli jsme se to letos zopakovat, jedeme do jiného hotelu a zvolili jsme pobyt na
11 dní, týden je málo na tu dlouhou cestu.
Ale chtěla bych U p o z o r n i t ! na jednu překážku. I když jsem si to před jízdou přečetla na internetu riskli jsme to a jeli jsme zpět přes Kosovo, Prištinu směr na Niš , Bělehrad atd.,a radovali se, že v Niši přespíme. Krajina je tam nádherná, jeli jsme po dálnici až na srbské hranice, zaplatili jsme 15 euro polatek za přejezd/ neuznávají zde zelenou kartu, a tady jsme narazili ! Protože jsme do Kosova nevjížděli pře srbskou hranici, nenechali nás ani vyjet zpět, nedalo se se Srbama
domlumit, byli nekompromisní a museli jsme se vrátit zpět do Prištiny/ zde jsme přespali- najeli jsme navíc asi 400 km kvúli jednomu razítku, Srbové dokonce chtěli
i občanky, asi na ně pořád působí ta nevraživost mezi nimi a albánci// a ráno pokračovali znovu na Skopji, Niš a Bělehrad a dál přes Madarsko a Vídeň domů.
Tady se jede krásně, pořád po dálnicích a cesta ubývá.
Letos pojedeme zase, ale už jsme poučeni a pojedeme obě cesty přes Kosovo
a doufáme, že už to bude bez problémů.
Tak přeji Všem š´tastnou cestu a není čeho se bát.
jarka T.

Neregistrovaný uživatel
25.06.2016 14:51:46 217.197.41.***
Re: pro bobulini  

pa.tomecek@seznam.cz

Bobulini 21.06.2016 10:49:39
Re:  

Pro Richard:
Plánujeme podobnou trasu. bylo by možno se spojit? -mail?
B.

Neregistrovaný uživatel
19.06.2016 19:24:53 217.197.41.***
albánie 2016  

Ze sev. moravy jedeme s manželkou asi 31.8. přes slovensko.,madarsko.,srbsko., černá hora.,cíl je budˇsarande nebo ksamil. noclehy plánujeme1. užice -srbsko 2.,skadar, drač nebo vlore a cíl .návrat 15.9. přivítám jakékoli info. autem máme projeto něk. hr,černá hora,řecko,bulharsko.

Neregistrovaný uživatel
06.06.2016 18:25:15 188.134.152.***

Dobrý den.
Se zájmem jsem si přečetl vaše řádky o Albánii.Byl jsem tam před 5 roky,ale se zájezdem CK Poznání.Spali jsme ve stanech (mimo campy).Projeli to celé,viděli to podstatné, zajímavé. Chodili jsme túry. Letos bych tam rád vyrazil autem (Opel Astra) s kamarádkou (jsme po 60-desátce).Učarovalo mi pobřeží kolem Himare.K tomu bych rád na severu hory nad Bogé (Jezerce). Zkušenosti s kempy tam nemám. Tak mne to velice zajímá.Počítám v rozpočtu cca 5000km - benzin ccaza 30.neznám nynější ceny kempů. Jídlo beru jak u nás (vím,že asi o něco levněji). Tak pokud byste byli ochotni se se mnou podělit o své novější zkušenosti,byl bych moc rád a vděčný.Zdraví a předem děkuje Viktor z Rychnova (vik.ku@tiscali.cz)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
03.06.2016 08:17:57 81.19.45.***

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o konkretizaci cesty ze Skopje. Mapy "tlačí" cestu okolo Prizrenu a já ještě uvažuji směr Tetovo. Jen si nejsem jist a každá zkušenost pomůže. Děkuji Zouhar

Neregistrovaný uživatel
17.05.2016 08:29:40 178.23.220.***
Kam se podivat  

Dobry den,letos se chystame autem do Himare.Mate nejaky tip,kam se podivat,co urcite nevynechat nebo na co si dat pozor.Cestu jsme naplanovali pres Chorvatsko a Cernou Horu s prenonovanim v Dubrovniku,jak to volite vy?Diky za rady a tipy.Iva

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu